InCredit

Кредит онлайн на карту - зручний, простий і швидкий спосіб подолання тимчасових фінансових труднощів. Програма онлайн кредитування активно просувають на ринок численні мікрофінансові організації України. Їх пропозиції актуальні для широкого кола споживачів, зацікавлених в резервному джерелі грошей.

Оценка:
0.0 rating
| 0
Сумма займа ГРН
Коммисия 10 дн ГРН
К оплате ГРН
Условия получения:
Максимальная сумма
Сумма 1-й займ:
до 5000 грн
Максимальный срок
Срок 1-й займ:
до 21 дней
Максимальная сумма
От 2 займов:
до 15000 грн
Максимальный срок
От 2 займов:
до 30 дней
Процентная ставка
Ставка:
1.5% в день
Принятие решения
Решение:
15 хв.
Подробнее
Оформить

Вибрати тип онлайн кредиту:

Що таке онлайн кредити

Дистанційні мікропозики – невеликі кредити на карту в online режимі, на видачу яких спеціалізуються приватні кредитні організації. Швидко взяти кредит онлайн можна на будь-які особисті цілі без надання звіту про напрямок використання коштів.

Скористатися кредитною підтримкою можуть практично всі охочі. Процедура оформлення займає не більше кількох хвилин і проводиться в віртуальному форматі. Після експрес-перевірки позичальника затверджується ліміт і умови кредитування. Якщо клієнт згоден, то швидко переводиться займ на карту одержувача.

Переваги та недоліки мікропозик

Кредитна підтримка набуває актуальності для населення в надзвичайних ситуаціях, коли з'являються тимчасові фінансові труднощі на тлі затримки зарплати або нераціонального витрачання коштів. Можливість взяти гроші онлайн на карту в МФО приваблює споживачів характерними перевагами:

 • доступність засобів: заповнити заявку і отримати онлайн кредит можна цілодобово у більшості компаніях
 • відсутність географічних перешкод: можна оформити кредит на карту, не виходячи з дому з будь-якої точки світу;
 • швидкий розгляд запиту і схвалення доступної суми: процедура займає від хвилини до півгодини;
 • розрахунок ліміту і термінів кредитування з урахуванням рейтингу клієнта: чим вище статус, тим вигідніше умови;
 • гнучкі ставки кредитування: взяти мікропозик можна зі ставкою від 0,01%;
 • доступ до засобів відкритий при наявності будь-якої кредитної історії в банку: прострочення і борги не враховуються приватною компанією.

Вигідний кредит онлайн схвалюється клієнтам без відвідування офісу і надання оригіналів документів. Всі організаційні питання вирішуються в дистанційному форматі.

Основний недолік мікрокредитного обслуговування в МФО – це висока ставка, яка нараховується із розрахунку кількості днів користування грошима. Але компенсувати витрати допомагає нетривалий термін кредитування і право на дострокове повернення позики.

Наявність непогашеного боргу перед МФО може стати приводом для відмови в мікрокредит. Повторний займ видається клієнту тільки після погашення раніше оформленого.

Основні вимоги для кредиту на карту

Мікрофінансові компанії пропонують своїм клієнтам оформити кредит онлайн за спрощеною процедурою. Для отримання доступу до грошей позичальникові необхідно:

 • зареєструватися в особистому кабінеті на сайті МФО;
 • передати на розгляд заявку з внесеними в неї даними;
 • пройти верифікацію на предмет відповідності умовам кредитної програми і вимогам з боку кредитора;
 • отримати схвалений кредит на карту.

Головна особливість обслуговування в МФО – відсутність жорстких обмежень. Скористатися кредитними послугами можуть громадяни у віці від 18-80 років. Наявність постійної роботи не розглядається як пріоритетний фактор.

Також МФО не бере до уваги чистота кредитної історії, наявність проблем з якою часто заважає скористатися допомогою з боку банку. В ході перевірки здобувача запит до УБКІ відправляється рідко.

У число обов'язкових документів входить паспорт і ідентифікаційний код. Щоб отримати позику на карту, платіжні дані слід попередньо передати в обробку для проходження ідентифікації (верифікація карти).

Гроші зараховуються тільки на банківську карту позичальника, картки третіх осіб не приймаються. У МФО приймаються іменні картки VISA / Maestro / MasterCard з позитивним балансом (мінімум 1 грн.) І активним терміном дії на момент закінчення кредитного періоду.

Як працює сервіс Incredit

Можливість оформити кредит онлайн з максимальною вигодою і відповідно до поточних запитів пропонує своїм відвідувачам сервіс Incredit. На ресурсі зібрана актуальна та перевірена інформація з пропозиціями від провідних мікрофінансових компаній України.

Команда фахівців сервісу динамічно відстежує і аналізує зміни на ринку мікрокредитування країни. Нами регулярно проводиться систематизація та оцінка ефективності і якості робота МФО. Відвідувачам пропонується актуальний список доступних пропозицій, що відповідають запитам позичальників з різними запитами.

Доступ до матеріалів порталу для користувачів залишається відкритим і безкоштовним. Скористатися інформацією і оформити мікрокредит за допомогою Incredit не складає труднощів. Інтуїтивно порядний інтерфейс дозволяє детально вивчити умови кредитування та оформити вигідний позику онлайн на сайті компанії-партнера.

Задати суму і термін на калькуляторі

Перед тим, як взяти кредит онлайн, необхідно розглянути актуальні пропозиції і порівняти умови мікрофінансових компаній. З огляду на велику кількість пропозицій і програм кредитування, ручний пошук займає багато часу. Спростити завдання допомагає розрахунковий калькулятор на сайті Incredit. Для проведення пошуку досить задати його параметри: вказати очікувану суму і термін використання грошей. Після занесення інформації система виконає підбір пропозицій. Далі залишається тільки оцінити привабливість умов і вибрати найбільш відповідний варіант.

Вибрати відповідну пропозицію

Вибираючи вигідний мікрокредит, здобувачеві позики слід орієнтуватися на вагомі чинники:

 • наявність доступу до необхідної сумі;
 • відповідність вимоги МФО за віком і статусом користувача;
 • базову процентну ставку;
 • умови повернення;
 • наявність права на пролонгацію.

Оформити заявку на кредит

Щоб отримати очікувану фінансову підтримку, необхідно оформити заявку на мікрокредит. Для цього слід виконати перехід на сайт МФО з привабливими програмними умовами. Тут заповнюється анкетна форма, в яку вносяться всі запитувані у відвідувача дані. Обов'язково слід вказати:

 • паспортну інформацію;
 • особисті дані;
 • відомості про матеріальне становище і рівень доходу;
 • фінансові відомості (номер і термін дії картки).

Безпека

Звернення на портал Incredit не тягне для відвідувачів ніяких супутніх ризиків. На ресурсі не ведеться збір особистих і фінансових даних. Головна мета його роботи полягає в наданні актуальної інформації, яка допомагає в пошуку, оформленні та отриманні онлайн кредиту на максимально вигідних умовах.

Способи погашення позики

Погасити займ онлайн можна швидко і просто. Розрахунок можна робити віддалено, використовуючи реквізити МФО і банківську карту. Переказ робиться через:

 • сайт МФО без авторизації або через особистий кабінет;
 • платіжний термінал;
 • інтернет банкінг.

Погасити кредит онлайн в Україні можна в будь-якому відділенні банку. Досить наявності платіжної квитанції з реквізитами та суми готівкою.

До чого призведе несплата онлайн кредиту

Оформляючи кредит на карту в МФО, позичальник підписує електронний договір, умови якого зобов'язують його погашати взяті на себе зобов'язання в чіткій відповідності графіка. Якщо на розрахункову дату платіж не надходить, то відносно боржника застосовуються санкції:

 • нараховується пеня і штраф в розмірі до 3% в день від суми прострочення;
 • проводяться регулярні нагадування про необхідність розрахуватися з боргами;
 • сповіщаються рідні, знайомі і роботодавці;
 • передається справа колекторам.

Факт появи заборгованості та несплати боргів за кредитом фіксується в кредитній історії, що псує подальшу репутацію позичальника і може стати причиною відмови в отриманні фінансової підтримки з боку банку. Борги по мікрокредитам не притягуються до кримінальної відповідальності, якою часто лякають колектори. Також мінімальним залишаються ризики втрати майна. Звернення по стягненню на власність боржника можливо, але тільки за рішенням суду. Але порушення кримінальної справи щодо боргів по мікрокредитом – малоймовірний результат подій.

Що таке пролонгація

Пролонгація – додатковий сервіс, доступний клієнтам мікрофінансових компаній. Його використання набуває доцільність для позичальників, у яких виникає ситуація з непередбаченими матеріальними труднощами і вони не можуть своєчасно повернути кредит онлайн.

Розуміючи, що грошей для розрахунку немає, активувати послугу необхідно до закінчення терміну дії кредитного договору. Для цього позичальник на сайті мікрофінансової організації або по телефону сповіщає кредитора про намір відкласти погашення основної суми боргу. Відповідно до умов пролонгації МФО надасть відстрочку повернення основної суми, при цьому вимагає від позичальника повного погашення суми процентних нарахувань за минулий період. Термін пролонгації може становити від 3 до 30 днів. Кількість продовжень закріплюється умовами МФО.

Все про "Грейс" період

Грейс-період – час безвідсоткового користування грошима. Грейс-період призначений для уникнення нарахування пені через прострочення до 3 днів. Якщо позичальник не в змозі повернути борг протягом відведеного періоду, то починається нарахування відсотків. Погашати борг в цьому випадку доводиться по фіксованій ставці, причому за весь період використання кредиту.

Юридические данные МФО

Свидетельство о регистрации компании - ФК № В0000150 від 08.02.2021.
Код ЕГРПОУ - 43561909.
Лицензия №21/1807-пк від 13.11.2020.
Значение APR оставляет - 547.5 %.