Доступні мікрокредити від МФО набули широкої популярності в Україні, особливо онлайн кредити під 0 відсотків. Умови кредитування спрямовані на будь-які потреби позичальника. Їм надається можливість отримати гроші в борг у режимі онлайн без тривалих перевірок, збору довідок та додаткових документів. Процедура оформлення позики є максимально спрощеною, що забезпечує доступ до коштів для всіх категорій населення.

Наскільки реально отримати кредит на картку під нуль

Мікрофінансові компанії пропонують клієнтам широкий перелік кредитних варіантів, скористатися якими можна у віддаленому режимі без відвідування відділення у Києві чи іншому місті країни. Взяти гроші в борг дозволяється на будь-які цілі без надання звітності кредитору про їхнє витрачання. До найбільш вигідних та привабливих пропозицій входить кредит під 0 відсотків.

Онлайн кредит без відсотків – зручний інструмент для усунення тимчасових фінансових труднощів. На цій сторінці відвідувачі ресурсу можуть вибрати МФО, в яких доступний для оформлення кредит під 0%, та перейти за отриманням фінансової підтримки на вигідних умовах.

Можливість взяти кредит без відсотків призначена для нових клієнтів. Рамки ліміту при цьому встановлюються з урахуванням рівня фінансових ризиків, на котрі готовий піти кредитор, зацікавлений у залученні клієнта. Зазвичай, мікрофінансові компанії видають мікропозику у розмірі до 30 тисяч гривень, термін користування грошима встановлюється не більше 30 днів.

Значний плюс послуги полягає в тому, що МФО готові видавати кредит онлайн під 0% на картку за паспортом та ідентифікаційним кодом. Процедура дистанційного обслуговування іноді обходиться без дзвінків і без фото, що заощаджує час та зусилля претендентів на швидкі гроші. Скористатися пропозицією мають право:

Безкоштовна мікропозика полегшує фінансовий тягар і дозволяє без додаткового навантаження впоратися з поточними фінансовими труднощами. Як правило, позика за нульовою ставкою видається без додаткових зборів і прихованих комісій, здатних підвищити рівень кредитної відповідальності.

Яка вигода МФО від безвідсоткового кредиту

Безвідсотковий кредит на картку – привабливий для позичальника спосіб вирішення фінансових проблем. Оформляючи мікропозику під 0%, він отримує можливість використовувати гроші без додаткового обтяження. Своєчасне повернення боргу гарантує відсутність витрат і переплати використання позикових коштів.

В українських МФО під 0% видається короткострокова позика з невеликим лімітом. Такий підхід пов’язаний з відсутністю поточної вигоди та високими ризиками, яким надає себе кредитор, співпрацюючи з новачками без кредитної історії та рейтингу надійності.

У кредитному портфелі МФО безвідсоткова позика презентується як акція або заохочення нових клієнтів. Ніякої каверзи або прихованих комісій вона не припускає. Доступний перший кредит під 0% набуває статусу маркетингового інструменту, за допомогою якого мікрофінансові компанії підвищують свою конкурентну привабливість на ринку.

Як працює позика без відсотків

Мікрофінансові компанії пропонують безвідсотковий кредит усім охочим, які відповідають мінімальним вимогам до претендентів. Можливість взяти гроші надається з 18 років. Щоб оформити безкоштовний перший кредит, необхідно:

Якщо позичальник проходить перевірку, то йому схвалюється кредит під 0.01%. Перша мікропозика оформляється онлайн на іменну карту VISA/Maestro/MasterCard. Зарахування зазвичай здійснюється автоматично після скорингової перевірки банківської картки та сканів паспорта клієнта (за запитом МФО). У спірних випадках (відсутність точних даних, помилок у заявці, неточності) контрольний дзвінок робить менеджер кредитної компанії.

Гроші без відсотків видаються лише обмежений період. Користуватися ними безоплатно позичальник може протягом 1-2 тижнів. В окремих випадках гроші видаються на місяць, при цьому терміни дії пільгового відсотка може обмежуватися.

Що буде, якщо не повернути гроші у строк

Оформляючи кредит без відсотків, позичальник бере на себе фінансові зобов’язання відповідно до умови акції. Своєчасне повернення – головна вимога, що дозволяє використати всі переваги пільгового мікрокредиту. Якщо з якихось причин позичальник не повертає гроші у відведені терміни, то набирають чинності штрафи:

Щоб уникнути неприємних наслідків та додаткових фінансових втрат, важливо грамотно розрахувати фінансові можливості та своєчасно виконати розрахунок за зобов’язаннями. За відсутності коштів краще заздалегідь проінформувати кредитора про наявність проблем і активувати послугу пролонгації позики.

Пролонгація онлайн кредиту під 0%

Якщо на кінець терміну за кредитом позичальник не зможе погасити борг, то його завдання – пом’якшити наслідки та скоротити наступні витрати, що спровокує нарахування штрафних санкцій та пені за кожен день прострочення платежу. Клієнти МФО, які не справляються з кредитними зобов’язаннями, можуть скористатися послугами продовження кредитного періоду.

У випадку безпроцентного кредиту пролонгація також стає доступним способом подолання тимчасових проблем. З її допомогою можна запобігти наростанню пені, формування заборгованості та занесення негативної інформації до Реєстру кредитних історій. Активуючи послугу, позичальник продовжує термін використання грошей. Дата повернення переноситься на зручнішу дату в межах доступного тимчасового ліміту.

Процедура пролонгації кредиту за нульовою ставкою передбачає внесення докорінних змін до умов кредитування. За регламентом передбачається такий порядок дій:

  1. Клієнт превентивно самостійно подає заявку до МФО на продовження кредитного періоду. Зробити це потрібно через особистий кабінет до закінчення терміну дії договору та появи заборгованості.
  2. Чинний кредит під 0 відсотків перераховується за стандартною ставкою, активною на момент звернення.
  3. Позичальник розраховується з кредитором, погашаючи всю суму відсоткових нарахувань за минулий період.
  4. Сума тіла кредиту продовжується на новий термін.

Взяти повторний кредит під 0% можливість не надається. Тільки перша позика є пільговою, решта мікрокредитів видаються відповідно до діючих на момент звернення тарифів та програмних умов.

Кількість можливих подовжень визначається умовами МФО. Але для запобігання можливим ризикам неповернення кредитні компанії часто йдуть назустріч клієнтам, надаючи право на пролонгацію відповідно до запиту.

Інші послуги Incredit

Юридичні дані МФО