Автоматичний кредит на картку - це інноваційний спосіб кредитування, який передбачає розгляд заявки на мікропозику роботом. Робот - це скорингова програма, яка приймає рішення про видачу грошей без участі МФО. Тому звернутися за мікропозикою можна у будь-який час доби, а у разі схвалення кошти надійдуть на карту протягом кількох хвилин

Як працює автоматичний онлайн кредит

Автоматична позика

Позичальник заходить на сайт мікрофінансової компанії, заповнює анкету, вибирає суму та термін кредитування, підтверджує свою згоду з правилами надання послуг у МФО. Одразу після завантаження позичальником на сайт, анкета потрапляє на розгляд роботу. Саме він і видає автоматичний кредит на картку, якщо анкета заповнена правильно та вказано правдиву інформацію.

Робот оцінює кандидатуру клієнта об’єктивно – на оцінку не впливає місце прописки, рід діяльності, стать, сімейний стан і т. д. До того ж програма здатна обробляти анкети позичальників і приймати рішення швидше, ніж офісний співробітник. Тому, якщо цікавить оформлення позики на карту, автоматичне схвалення стане оптимальним варіантом отримання грошей.

МФО запровадили автоматичний розгляд анкет позичальників через швидкий попит на послуги онлайн кредитування. Робот здатний обробляти заявки набагато швидше, ніж співробітник мікрофінансової компанії, до того ж він може працювати 24 години на день.

Хто дивиться анкету, перевіряє дані, схвалює заявку

Розгляд анкети, перевірка даних та схвалення заявки здійснюється роботом – він є скоринговою програмою, що працює за заданим алгоритмом. Вона і видає кредит автоматично, якщо вказана в анкеті клієнта правдива інформація. Не варто думати, що можна вказати «неправдиві» дані та номер своєї кредитної картки, щоб оформити кредит автоматично на іншу людину. Скорингова програма перевіряє інформацію з кількох баз, зіставляє дані, ідентифікує позичальника. Тому правдива інформація в анкеті – це запорука видачі мікропозики.

Тому оформити кредит з автоматичним рішенням можна лише вказавши свої реальні дані. Позичальник перевіряється на внутрішній базі МФО, потім у базі УБКІ, може бути перевірена інформація про його банківську картку.

Скільки часу займає вся процедура

Кредит із автоматичним рішенням оформляється за 10-15 хвилин. Більшість цього часу витрачається заповнення онлайн-анкети, сам розгляд заявки займає до хвилини. У разі позитивного рішення щодо заявки кредиту, робот миттєво надсилає кошти на картку позичальника. Найчастіше кошти будуть відразу доступні на картці позичальника. У рідкісних винятках кошти можуть затриматися терміном до трьох днів через банк, який випустив картку позичальника.

Переваги автоматичного кредиту

Дедалі більше клієнтів воліють оформляти експрес кредит на карту в автоматичному режимі. Автоматичні МФО вже мають своїх постійних клієнтів, це пов’язано з наступними перевагами послуги:

 1. Розгляд та схвалення заявки проходить цілодобово — звернутися по гроші можна, коли офіси МФО та банки не працюють. Гроші переведуть на картку Visa, MasterCard або Maestro відразу після схвалення заявки. Це зручно, якщо потрібно терміново купити ліки, квитки, сплатити послуги СТО тощо.
 2. Відсутня упередженість при розгляді заявки на мікропозику — співробітники банків часто відмовляють у кредиті лише через те, що позичальник має прописку в іншому місті або він неодружений. Такі люди здаються банкірам неблагонадійними, хоча вони хочуть і можуть вчасно розрахуватися із заборгованістю.
 3. Швидкий розгляд заявки – позика з автоматичним схваленням розглядається та оформляється за 10-15 хвилин, а саме рішення приймається роботом за лічені секунди. У цьому полягає важлива відмінність від банків, які можуть розглядати заявку кілька днів.
 4. Автоматичні кредити на картку не вимагають надання довідок про доходи, поручителів, застави майна та інших доказів платоспроможності позичальника.
 5. Довідка про доходи не потрібна — найголовніше, щоб позичальник мав стабільне джерело доходу для своєчасного розрахунку із заборгованістю.
 6. Конфіденційність даних клієнта при розгляді заявки – співробітники МФО не мають доступу до паспортних даних клієнта та контактних телефонів, тому ризик витоку даних знижується.
 7. Людський фактор при розгляді заявки виключається – кредит автоматично на картку видається без затримок, зволікань, помилок.
 8. Варіативність – позичальник самостійно вибирає суму мікропозики, а також термін кредитування.
 9. Можливість як продовжити термін користування грошима МФО, так і повернути борг раніше за термін, щоб заощадити на відсотках.

Всі ці переваги призвели до того, що кредит автоматично на карту стає одним з найпоширеніших варіантів миттєвого кредитування.

Чому робот може відмовити

На изображении кредит который одобряет робот
Позика з автоматичним рішенням

Кредит “робот” схвалює більшість поданих заявок на мікропозики. Відмови найчастіше бувають з таких причин:

Наскільки безпечно залишати дані програмі

МФО з автоматичним схваленням заявки гарантують не тільки безпечну передачу даних через протокол HTTPS із сертифікатом SSL, а й захист особистої інформації позичальника від розголошення. Передача даних від позичальника до МФО здійснюється у зашифрованому вигляді, тому навіть у разі їх перехоплення інформація виявиться марною для хакерів.

Програма, на відміну від співробітника, не може скопіювати та передати зловмисникам особисту інформацію про позичальника. Кредит онлайн-робот лише обробляє отримані від клієнта дані, щоб оформити заявку на позику. Співробітники МФО не контактують із отриманою від клієнта інформацією та не аналізують її. Тому ризики витоку паспортних даних та контактних телефонів клієнта зводяться нанівець.

Чим загрожує ухиляння від оплати

Автоматичний кредит за юридичними документами нічим не відрізняється від звичайної мікропозики, оформленої в офісі. Тому за її несвоєчасну оплату до позичальника можуть бути застосовані різні санкції, аж до накладення арешту на рахунки та майно.

При несвоєчасній оплаті можуть бути такі наслідки:

 1. Дзвінки від співробітників МФО із проханням погасити борг. Можливо, що клієнт просто забув заплатити або відправив кошти на неправильний розрахунковий рахунок. Такі дзвінки є просто попередженням — якщо позичальник одразу розрахується із боргом, то юридичних наслідків для нього не буде.
 2. Листи з вимогою заплатити борг – цей вид впливу на позичальника, який не відповідає на дзвінки або вже понад 2-3 тижні не сплачує заборгованість. Такі листи надсилають на фактичну адресу проживання позичальника, який клієнт вказав у своїй анкеті.
 3. Передача заборгованості колекторам, ці агентства спеціалізуються на стягненні боргів. Вони можуть діяти від імені МФО, так і стягувати борг на свою користь, якщо заборгованість їм продали.
 4. Передача справи до суду — крайній захід, який застосовують до злісних неплатників мікропозик. Якщо суд ухвалить рішення на користь МФО, то потрібно не лише сплатити борг із відсотками, а й погасити всі судові витрати. І тут накладається арешт на все майно боржника та його банківські рахунки.

Саме тому варто повністю та своєчасно погашати ті позики, які схвалює робот. У цьому випадку клієнт збереже свою кредитну історію, що дозволить без проблем оформити мікропозику на велику суму в майбутньому.

Якщо не виходить своєчасно розрахуватися із заборгованістю, то краще домовитися про пролонгацію боргу. Потрібно сплатити відсотки за додатковий термін користування грошима МФО, зате до позичальника не застосовуватимуться санкції.

Інші послуги Incredit

Всі картинки унікальні і взяті з – depositphotos.com

Юридичні дані МФО