Кредит 24/7 - це можливість оформити мікропозику у будь-який час доби, потрібно лише мати доступ до Інтернету. Миттєва позика допоможе вирішити екстрені фінансові потреби на той час, коли банки не працюють. Подання та розгляд заявки максимально спрощено, щоб позичальник в екстреній ситуації не витрачав час на заповнення купи анкет та дотримання різних формальностей.

Як працює цілодобовий онлайн кредит?

Цілодобовий кредит працює за такими принципами:

 1. Оперативність обробки заявки від заповнення онлайн-анкети до зарахування грошей на картку позичальника зазвичай проходить 10-15 хвилин.
 2. Високий відсоток схвалення – кредит онлайн 24/7 отримують 95-97% позичальників. Відмови найчастіше бувають через неуважне заповнення анкети самим клієнтом.
 3. Мінімум документів — знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код позичальника. Жодних довідок про доходи та поруки не потрібно.
 4. Неупередженість до позичальника — рід діяльності, розмір зарплати, місце реєстрації, наявність автомобіля та інші фактори не мають жодного значення при розгляді заявки кредиту 24 на 7. Найголовніше — наявність стабільного джерела доходу, щоб у позичальника була можливість розрахуватися з боргом і відсотками за позикою.
 5. Варіативність – клієнт самостійно вибирає як суму мікропозики, так і термін її погашення. За необхідності завжди можна продовжити термін користування грошима або повернути кошти достроково. Найголовніше — своєчасно повідомити менеджерів про своє бажання продовжити користування позиковими грошима.

Хто схвалює заявку вночі?

Заявки на онлайн кредит цілодобово обробляє скорингова система. Це робот, який аналізує анкету позичальника та приймає рішення про видачу грошей на основі зазначених у ній параметрів. Оцінюються лише об’єктивні дані: вік, рівень доходу, сімейний стан. Має значення та наявність успішно погашених мікропозик — це істотний плюс для клієнта, погашений кредит збільшує ймовірність отримання більшої за сумою позики.

Чому можуть відмовити?

Заявку на кредит онлайн цілодобово розглядає робот, який може відмовити у видачі грошей. Серед частих причин відмови — неправдиві дані, паспорт та ідентифікаційний код оформлені на різних людей, позичальник знаходиться в чорному списку МФО через шахрайство та навмисне непогашення кредиту. Наявність інших непогашених кредитів, відсутність роботи, судимість — усі ці фактори не є причиною відмови в мікропозиці, хоча такі стереотипні думки в суспільстві є.

Цілодобову мікропозику в ряді МФО не зможуть отримати позичальники віком до 18 років, а також клієнти старші 65 років. Це пов’язано із внутрішньою політикою компаній, варто просто пошукати іншу мікрофінансову організацію.

Як вибрати МФО, яке працює 24/7?

Це важливо!

Варто навчитися відрізняти «заявку на кредит 24/7 на картку» та «розгляд заявки цілодобово». У першому випадку у позичальника просто приймуть заявку на позику в нічний час, але розглянуть її в робочий час працівники МФО. У другому випадку можна дійсно розраховувати на схвалення заявки у нічний час та перерахування коштів протягом кількох хвилин.

Важливо уважно читати умови надання грошей, щоб вибрати саме ті компанії, які справді видають швидкий кредит уночі. Зазвичай такі мікрофінансові компанії вказують інформацію про цілодобовий розгляд заявки на головній сторінці свого сайту. Вони можуть отримати кредит вночі терміново, адже заявка розглядається роботом. Він одразу ж перерахує гроші на картку клієнта після ухвалення позитивного рішення.

Будьте готові до того, що вам можуть зателефонувати або відправити СМС з кодом підтвердження. Телефонний дзвінок потрібен для того, щоб робот переконався, що номер мобільного належить дійсно позичальнику. Потрібно натиснути певну кнопку в голосовому меню, щоб підтвердити свій намір оформити мікрозайм.

Аналогічно і з СМС — у повідомленні надходить числовий код, який потрібно ввести в анкеті позичальника для завершення оформлення заявки на мікрозайм.

Плюси та мінуси цілодобової позики

Переваги:

 1. Кредит на картку можна отримати цілодобово, не виходячи з дому. Це дуже важливо, адже вночі часто немає бажання, а іноді й можливості відвідувати будь-які офіси. Послуги ломбардів дуже дорогі, до того ж, доведеться залишити в заставу цінну річ.
 2. Гроші зараховуються на будь-яку картку позичальника – підійде кредитна, дебетова, зарплатна, VIP і будь-яка інша картка. МФО підтримують зарахування коштів на карти систем Visa, MasterCard, Maestro. Зарахування зазвичай відбувається через кілька хвилин після прийняття рішення по мікропозиці, але в окремих випадках перерахування коштів може затриматися через банк-емітент картки позичальника.
 3. Без відмови — навіть якщо позичальник знаходиться в чорному списку УБКИ, тобто шанс отримати миттєвий мікропозик. Найголовніше – це уважно та коректно заповнити всі поля онлайн-анкети. Дуже важливо надавати лише правдиву інформацію під час заповнення анкети.
 4. Оформляється у будь-який час доби — кредит вночі буде зручно взяти на екстрені потреби: для термінової купівлі ліків, оплати послуг лікаря, ремонту автомобіля.
 5. Не потрібно довідок про доходи та інші документи — кредит уночі можна отримати за паспортом та кодом. Поручителі також не потрібні. Процедура максимально спрощена.
 6. Позика нецільова – не потрібно вказувати мету, на яку позичальник планує витратити кошти. Це принципова відмінність миттєвих мікропозик від автокредиту або іпотеки.
 7. Можна виправити свою кредитну історію — співпраця з МФО та своєчасне погашення заборгованості покращує кредитну історію. Після кількох погашених мікропозик можна претендувати на отримання великого кредиту в банку — інформація про успішно погашені позики відображається в УБКИ.

Недоліки:

Чи працюють МФО у свята чи у вихідний день?

Цілодобовий кредит онлайн на картку видається у будь-які дні. Не має значення, в який день подається заявка на отримання онлайн-кредиту: у робочий, вихідний, святковий. Сервіс із видачі мікропозик працює цілодобово, тому можна сміливо звертатися в будь-який час, коли з’являється потреба в засобах.

Наслідки неповернення коштів

Кредит на карту вночі видається на тих же умовах, що й звичайна позика. Тому на нього поширюються ті ж самі правила повернення, що й на оформлені в інший час доби позики.

При заповненні онлайн-анкети на мікропозику позичальник автоматично погоджується з умовами надання онлайн кредиту. Це відноситься до процентної ставки, розміру обов’язкового платежу, термінів погашення.

Якщо позичальник порушить строки погашення, заплатить позику не повністю, відмовиться сплачувати відсотки в повному обсязі — все це розцінюватиметься як порушення кредитного договору. Тому взятий онлайн кредит на карту потрібно обов’язково повернути точно в строк і з відсотками. Це дозволить не лише уникнути штрафів та пені, а й взяти наступнумікропозику на більш вигідних умовах.

Наприклад, для постійних клієнтів позика на картку видається цілодобово з нижчою відсотковою ставкою, можна претендувати на підвищену суму позики та більш тривалий термін кредитування. Тому, на приклад, замість стандартних 3 тисячі гривень під 1,5% на день можна отримати 7 тисяч гривень під 1% за день користування грошима.

Неповернення позики загрожує для позичальника серйозними наслідками:

 1. Внесення в чорний список МФО і УБКИ — взяти нову позику навіть на невелику суму буде проблематично. Видати гроші погодяться лише ті МФО, які кредитують під великі відсотки.
 2. Проблеми з колекторами — МФО вправі передати стягнення боргу або зовсім продати його колекторським компаніям.
 3. Збільшення суми боргу — пеня, штрафи та відсотки за законом можуть становити до двох сум взятої мікропозики. Наприклад, за непогашений у строк борг у 3 тисячі гривень може бути нараховано штрафів та відсотків до 6 тисяч гривень. Загалом доведеться сумарно повернути до 9 тисяч гривень. Тому вигідніше сплачувати борги вчасно.
 4. Позови до суду — МФО має право судитися із позичальником, при цьому є висока ймовірність того, що суд ухвалить рішення про примусове стягнення заборгованості із позичальника. Це може призвести до того, що виконавчі служби можуть стягнути частину зарплати неплатника, звернути стягнення на його автомобіль та інше майно.

Чи законні мікропозики в Україні?

Цілодобовий кредит в Україні повністю відповідає нормам законодавства. Цей вид угод регулюється Цивільним кодексом, і навіть законом споживчому кредитуванні. Законом встановлюється, що цілодобовий кредит має обмеження щодо суми переплат. Сума відсотків та пені не може більш ніж у 2 рази перевищувати загальний розмір мікропозики.

Ця норма введена з метою захисту позичальника від свавілля нечистих на руку МФО. Вони нараховували величезні відсотки та пеню, які часто у десятки разів перевищували суму первісного кредиту. Тому клієнт, який опинився у важкому матеріальному становищі, просто не мав можливості повернути суму, що збільшилася в десятки разів.

Зараз можна сміливо оформлювати цілодобову позику онлайн на карту – МФО дотримуються прийняті восени 2020 року нововведення з метою захисту прав позичальників. Якщо дотримуватися термінів погашення та повністю розрахуватися з боргом, то жодних негативних наслідків для клієнта не буде.

Інші послуги Incredit

Юридичні дані МФО