Онлайн кредити без фото - це миттєві позики, які можна оформити не виходячи з дому, не надаючи фото або скан-копії документів. Для подання заявки використовується Інтернет, особиста присутність в офісі мікрофінансової компанії не є обов'язковою умовою. Сума першого кредиту зазвичай невелика – неперевіреним позичальникам рідко видають понад 3-4 тисячі гривень. Після успішного погашення боргу, можна претендувати на суми до 25-30 тисяч.

Чи можна отримати онлайн-кредит без фотодокументів?

Онлайн кредит без фото документів можна оформити у десятках мікрофінансових організаціях, які ми зібрали на нашому сайті. Багатьом МФО фото документів не потрібні, буде достатньо даних паспорта. Дуже важливо, щоб ці документи були достовірними, інакше оформити кредит не вдасться. Інформація про документ перевіряється за базами даних, тому не варто надавати свідомо неправдиву інформацію. Це з високою ймовірністю призведе до відмови у видачі мікропозики.

МФО почали видавати кредити без фотографій документів через велику конкуренцію між компаніями. Мікрофінансові організації намагаються максимально спростити порядок кредитування, щоб клієнти обрали саме їхню компанію. Тому до максимуму скорочують перелік документів, запроваджують програму лояльності, прискорюють розгляд заявки на мікропозику.

Для деяких позичальників взяти кредит без фото може стати єдиною можливістю взяти гроші в борг. Їхній документ може перебувати на оформленні, переоформленні або відновленні через втрату.

Чому деякі МФО потребують фото позичальника?

Кредит без паспорта – їх фотографій або скан-копій, надають далеко не всі мікрофінансові компанії. Є МФО, які ставлять обов’язкову вимогу – документ з фото позичальника. Дехто вимагає ще більше — селфі з паспортом у руках, щоб було видно дані документа. Небагато МФО йдуть ще далі — вони вимагають відеопідтвердження скайпом або вайбером, в якому бажають бачити позичальника з паспортом у розгорнутому вигляді в руках.

Такі підвищені вимоги до документів потрібні для безпеки. Причому не лише мікрофінансової компанії, а й самого позичальника. Бувають випадки, коли МФО видають онлайн кредит на картку без фото паспорта, а потім виявляється, що людина з такими даними давно виїхала з країни або померла. В цьому випадку розраховувати на повернення коштів не доведеться, мікрофінансовій компанії доведеться просто зафіксувати збитки.

Позику з оформленням без паспорта та ІПН шахраї використовують для того, щоб взяти гроші на іншу людину. Зараз можна купити на чорному ринку дані документів, а потім брати кредити на чужих людей без їхнього відома. Саме тому деякі МФО перестраховуються та вимагають фотографію документів, а іноді й селфі з паспортом.

Кошти зараховуються на іменні банківські картки систем MasterCard, Maestro, Visa протягом декількох хвилин після схвалення заявки. У цьому перевага позик у МФО без фото. Не треба чекати кілька днів, як це часто буває в банках.

Вимоги до клієнта для позики без фото

Кредит на картку без фотографій документів видають далеко не всім позичальникам. Клієнт повинен відповідати певним вимогам:

Онлайн кредит без фото – це швидка позика, яка видається в деяких МФО цілодобово. Отримати його не так складно, більшість позичальників зможуть без проблем оформити мікропозику, не виходячи з дому.

Як зменшити шанс відмови на кредит онлайн?

Кредит без паспорта та ідентифікаційного коду онлайн отримати не так складно, як це може здатися. Потрібно просто правильно підійти до оформлення заявки на мікропозику. Якщо ви оформляєте позику вперше в цій мікрофінансовій організації, то рекомендується не вимагати максимально можливу суму відразу. Краще запросити суму ближче до тієї, яка не перевищує середньої зарплати позичальника. Це підвищить шанси отримання позитивного рішення.

Ще краще взяти кредит без скан-копій паспорта та коду вперше на невелику суму. Наприклад, на 1 тисячу гривень. Цей борг потрібно своєчасно віддати, це дозволить оформити наступний кредит більшу суму.

Важливо правильно вибрати термін кредиту – краще взяти першу позику на строк до двох тижнів, гроші на більш тривалий термін намагаються видавати перевіреним позичальникам із гарною кредитною історією.

Отримати кредит без ідентифікаційного коду та фотографій документів буде простіше, якщо позичальник вибере пропозиції від МФО із високими відсотками. Такий кредит обійдеться дорожче в обслуговуванні, зате його видадуть з високою ймовірністю навіть у тому випадку, якщо у вас раніше не було мікропозик або ви позичальник із поганою кредитною історією.

Позику без селфі буде ще простіше отримати у тій мікрофінансовій компанії, в якій у вас колись був успішно погашений мікрокредит. Ваші дані з’являться у системі МФО, постійні позичальники отримують не лише прискорене схвалення заявки, а й підвищені шанси на оформлення мікрокредиту.

Можливість продовжити тіло кредиту

Мікрозайм без фотографій за своїми умовами нічим не відрізняється від звичайної позики. Його можна погасити достроково, продовжити, реструктуризувати і т. д. Якщо ви з будь-яких причин не можете вчасно розрахуватися за заборгованістю, можна продовжити тіло кредиту.

Для цього вам потрібно заздалегідь попередити співробітників МФО про своє бажання користуватися грошима довше, ніж ви обіцяли у кредитному договорі. Для цього потрібно зв’язатися з менеджерами МФО за телефонами гарячої лінії чи подати заявку в особистому кабінеті. Мікрозайм без фото дозволяє клієнту віддати лише відсотки за послугу кредитування, а користування тілом кредиту можна пролонгувати.

Продовжувати можна знову і знову, але слід своєчасно попереджати менеджерів про бажання користуватися грошима МФО довше. Позика без фотографій документів не передбачає жодних граничних термінів користування грошима мікрофінансової організації, все залежить від внутрішньої політики МФО.

Чому важливо повернути гроші вчасно?

Якщо ви взяли онлайн позику без фотографії, то це зовсім не означає, що можна затримувати обов’язкові платежі або зовсім не сплачувати борг, сподіваючись, що вас не знайдуть через брак інформації про позичальника. МФО ретельно перевіряє дані позичальника перед видачею грошей, тому уникнути відповідальності за невчасну несплату боргу не вдасться.

Швидку позику дуже важливо повертати вчасно. Несвоєчасне повернення призведе до штрафних санкцій. Покарання залежать від внутрішньої політики мікрофінансової компанії, найчастіше застосовуються такі санкції:

Прострочення платежу, погашення суми боргу лише частково, відмова від оплати мікропозики – все це може призвести до того, що отримати таку позику буде проблематично. У кращому разі позичальнику доведеться погоджуватися на мікропозику з підвищеною процентною ставкою на дуже короткий термін, а в найгіршому — в оформленні кредиту буде відмовлено зовсім.

Тому наявність найсерйозніших матеріальних проблем — це не привід відмовлятися від погашення боргу. Потрібно завжди домовлятися з кредиторами – абсолютна більшість МФО йдуть на поступки боржникам і дозволяють їм заплатити пізніше. Позику треба повертати, інакше справу про непогашений борг може передати до суду, а потім і до виконавчої служби.

Інші послуги Incredit

Юридичні дані МФО