Складнощі з фінансами мають властивість з'являтися терміново та несподівано. В екстреній ситуації можна швидко та без затримок оформити онлайн кредит на картку без дзвінків від операторів МФО. Вибір програм та умов кредитування робить мікропозики доступним для вирішення безлічі поточних проблем для громадян України віком від 18 років.

Чому такі популярні онлайн кредити без дзвінків

Поява тимчасових фінансових труднощів викликає низку причин та обставин. Несвоєчасні виплати зарплати, високий рівень поточних витрат, бажання зробити вигідну покупку по короткостроковій акції – все це та багато іншого змушує споживачів шукати швидкий та доступний спосіб отримання додаткового грошового резерву. У мікрофінансових компаніях відкритий доступ до простих кредитних продуктів. Практично будь-який бажаючий може взяти позику на картку без дзвінків роботодавцю та родичам. Спрощений формат кредитного обслуговування дає змогу отримати гроші дистанційно без відвідування офісу в день звернення без складних перевірок.

Кому з великою ймовірністю можуть зателефонувати оператори

Пропонуючи населенню свої послуги, багато МФО заявляють, що готові надати клієнту доступний кредит онлайн без дзвінків та перевірок. Однак, позичальнику не варто розраховувати на відсутність контактів з менеджером. У МФО без дзвінків не обійтися, коли виникає потреба отримання додаткової інформації. Відбувається це у таких ситуаціях:

Дзвінок від менеджера може бути уточнюючим, якщо заявку на позику було відправлено до МФО в неробочий час і не пройшло автоматичне оброблення. Нерідко дзвінок є мірою безпеки. Оператор з’ясовує наявність у клієнта готовності отримати гроші на схвалених для нього умовах, погоджується розмір позики та відсоток за її використання.

Дзвінок новому клієнту – спосіб запобігти шахрайству. Віддалений режим оформлення кредиту відкриває більше можливостей для фальсифікації та дає можливість використовувати крадені документи. Своєчасна перевірка виключає такі ризики.

Як заповнити заявку онлайн кредиту на картку без дзвінків

Щоб отримати кредит онлайн без дзвінка, відмови та додаткових перевірок, важливо правильно, точно та акуратно заповнити заявку на його отримання. Форма анкети пропонується на сайті МФО. Позичальнику залишається лише внести в неї інформацію, що цікавить кредитора. В обов’язковому порядку громадянин має вказати:

Деякі МФО запитують у позичальників відомості про поручителів, просять вказати контактні дані третіх осіб, які можуть підтвердити їх особу, а також робочі телефони для зв’язку.

Щоб оформити позику на картку без дзвінків терміново та уникнути спілкування з оператором, необхідно заповнити усі поля анкети без винятку. Вносити інформацію важливо без помилок та друкарських помилок. Відповіді на запитання мають бути однозначними та точними. Система може не прийняти ухильну інформацію, а за наявності проблем – передати анкету в ручну обробку. В цьому випадку не буде схвалено кредит без дзвінка, метою якого стане отримання необхідних кредитору відомостей.

У процесі обробки заявки відбувається верифікація позичальника. Перевіряється відповідність даних облікового запису реальної паспортної та платіжної інформації, зазначеної в анкеті та зафіксованої у фото документів. Якщо виявляються неточності та розбіжності, то додатково робиться дзвінок. Якщо система автоматично ідентифікує клієнта як шахрая, то взяти кредит без дзвінків не вийде. До послуг МФО може бути тимчасово заблоковано.

Що можуть запитати у разі дзвінка від оператора

Більшість МФО у Києві та по Україні працюють в автоматичному режимі. Електронна система приймає та обробляє заявки цілодобово. Отримати невелику мікропозику без дзвінків можуть практично всі охочі. Кошти в режимі 24/7 у рамках базового програмного ліміту зараховуються на банківські картки VISA/Maestro/MasterCard.

Перевірочні дзвінки – додаткове навантаження на працівників. Саме тому вони робляться лише за наявності підстав:

  1. Бракує інформації. Онлайн кредит без дзвінка не видається, якщо під час перевірки виявляються проблеми:

Мікропозика без документів видана не буде. Оператор дзвонить з проханням усунути проблему і надати в обробку відомості, що запитуються.

  1. Проблеми із банківською картою. Онлайн кредит без дзвінків не видається, якщо виявляється невідповідність паспортних та фінансових даних. Умови кредитування у МФО передбачають видачу грошей без відмови лише на картку позичальника. Якщо він вказав в анкеті номер кредитки родича, виникає необхідність у виправленні інформації. Оператор може запросити зміну номера картки або способу зарахування коштів, якщо пластик не проходить верифікацію (закінчується термін дії, є негативний баланс).
  2. Перевищення доступного ліміту. За правилами МФО діють обмеження суми кредит на карту. Якщо клієнту потрібно більше грошей, менеджер може попросити документ про доходи або довідку про наявність забезпечення.
  3. Уточнення намірів позичальника. МФО готові видавати клієнтам позики під 0 відсотків. Але позики із пільговою ставкою видаються лише новачкам. Дзвінок при цьому робиться для уточнення намірів взяти гроші.

Наявність хорошого рейтингу та відсутність непогашеного боргу дозволяє повторним клієнтам отримувати гроші на картку без дзвінків за спрощеною процедурою.

Чому дзвінки від оператора іноді такі важливі

У категоричному прагненні взяти кредит на картку без дзвінків оператора може бути серйозна небезпека. Часто перевірочний дзвінок слугує додатковим заходом безпеки.

Швидка позика без дзвінків без перевірок та без фото – зручна, але досить ризикова послуга. Нерідко оформити онлайн кредит без дзвінків виявляють бажання шахраї, які отримали інформацію злочинним шляхом. У зв’язку з цим дзвінок оператора допомагає попередити фінансові втрати та інші неприємності:

Оформляючи термінову мікропозику, не слід відмовлятися від приймання дзвінка від менеджера. Кілька хвилин розмови можуть заощадити час та нерви.

Інші послуги Incredit

Юридичні дані МФО